4 thoughts on “PEHLİVANOĞLU NAKLİYAT

 1. PEHLİVANOĞLU NAKLİYAT ŞİKAYET
  Denizli’den Şırnak’a eşyalarımızı maalesef ki Pehlivanoğlu nakliyata taşıttık. Tüm mobilyalarımda kırık ezik var. Ve o kadar pis çalışmışlar ki mobilyalardaki siyah yağ benzeri lekeleri çıkaramıyorum. Telefonlarımıza mesajlarımıza hiçbir şekilde cevap vermiyorlar.

  Serhat 2 hafta önce

 2. PEHLİVANOĞLU EVDEN EVE EV TAŞIMA PROBLEMİ!
  Taşımaya geldiklerinde zaten asansörleri sağlam değilmiş, bir de asansörün üzerine ağır yükler yükleyip dengelemedikleri için kırılacak kıymetli eşyalarımız hep yola düştü ve dağıldı. Suçlarını kabul edip özür dilemek yerine olabilir deyip konuyu kapatmaya çalıştılar. Eşyaları ulu orta koydular ve gittiler. Biz başka ekip gelecek diye beklerken telefonda bizi azarlayıp oyalamaya çalıştılar. Biz mağdur olduk
  Emine 14 Ağustos 19:11

 3. PEHLİVANOĞLU EVDEN EVE İŞİ YAPMAKTAN VAZGEÇTİLER

  03.08.2022 tarihinde evimizi taşımak için anlaştık. 6 aylık hamileyim. Kendimiz bir gün önceden mutfak eşyalarımızı dahi taşıdık. Sabah geldiler ve 5 kişi gelecektik adamlar gelmedi biz taşıyamayız deyip gittiler. Yarattıkları mağduriyet bile umurlarında değil. Asla güvenip iş yapmayın.

  Senay 03 Ağustos 09:55

 4. PEHLİVANOĞLU EVDEN EVE EŞYAYA ZARAR VERDİLER

  Denizli Pehlivanoğlu evden eve nakliyat kötü bir firmadır. Elbise dolabımın kapaklarını kırdılar. Şifonyerin üzerini çizdiler. Hiçbir şekilde de yardımcı olmadılar. Üstelik, elemanlarına arattırıp tehdit ettirdiler. İki büyük ve bir de küçük halıma da el koydular. Kötü bir firmadır.

  Halıları teslim etmediler ama zor bela polis tehdidi ile ücretinin tamamını olmasa da bir kısmını verdiler

  Ergül 19 Mart 00:12

Leave a Comment